Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpěvák Duncan James

9. 9. 2006

Duncan James

Zpěvák

Datum narození:
7.4.1979

Místo narození:
Salisbury, Anglie

Člen skupiny Blue


Životopis:
Duncan James se narodil v Salisbury, v Anglii, 7.4.1979, v 4:55 hod. Jeho matce, Fioně Inglis, bylo 22 let. Jeho otec, Simon Roscoe, opustil Fionu, když byla těhotná. Dlouho se stěhovali, a pak se usadili v Bournemouthu. Tady žili do Duncanových třinácti let, poté se přestěhovali i s Fioniným přítelem do východního Devonu. Duncan šel do Sidmouth College, kde začal hrát v divadle. Jeho divadelní herečka, Angela Davies, ho podporovala a věřila, že on bude hvězda jevišť.

Jedna z jeho prvních rolí byla Dr.Watson v "Sherlock Holmes: The Musical". Hraní byl Duncanův největší koníček. Chtěl se stát hercem, ale jeho máma neměla dost peněz, tak si Duncan začal vydělávat sám. Vždycky věděl, že chce být slavný, tak byl opravdu vytrvalý. Pracoval jako parkovací obsluha, barman, v zábavním parku Fionina přítele, využíval svého talentu a zpíval v různých barech a hospodách. V jedné z hospodse setkal s Antonym Costou, který tam byl na oslavě narozenin svého otce. Antonymu se líbil Duncanův hlas, tak mu řekl o vznikání jeho skupiny. Duncan byl nadšený. Za krátko vzali jejich kamarády Leeho ryana a Simona Webba.

Vytvořili skupinu zvanou "BLUE". jejich první singl "All Rise" natočili 21.5.2001 a umístili se čtvrtí v Britské hitparádě. To byl pro ně velký úspěch. Společně natočili 4 alba (All Rise, One Love, Guilty a Best of Blue) a hodně písní. Blue spolu byli 5 let. Rozpad oznámili v březnu 2005. Každý člen skupiny chtěl mít svůj vlastní solový projekt. Simon a lee natočili své první solo albumy v létě 2005, Antony chce dělat herectví a Duncanovi vyšlov roce 2006 solové album s názvem Future Past......

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dudi

(janotka, 6. 10. 2006 12:04)

je nejlepsi a je klasnej!!!!!!!!!!!!!!!!!pa janotka:)